Elveda Ego / Miskin
Elveda Ego / Miskin
Elveda Ego / Miskin
Kategori : Kişisel Gelişim
Stok Kodu : 9789758817825
Piyasa Fiyatı : 7
Fiyat : 6,48 TL + KDV
Kdv Dahil : 7,00 TL (70.000 Puan)
7,00 TL
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Marka : Ganj
ELVEDA EGO
Kendimi Sen Sanmıştım
MİSKİN

Sayfa Sayısı: 110 
• Kitap Ebadı: 12,5 x 17 cm 
• ISBN: 978-975-8817-82-5
• Satış Fiyatı: 7 TL (KDV Dahil)
• Editör: Sangeet

Elveda Ego İnsanın ruhsal olarak kendini bilme arzusu ve yönelimi için gerekli olan en temel bilgileri verirken gereksiz inanç ve önyargıları da berteraf etmeyi başarıyor. İnsanın egosundan, nefsinden özgürleşmesi yolculuğunda rehberlik ederken sanki bir dostu ile yolculuğa çıkmış hissi uyandırıyor. 
Bu son derece sade ve basit metin kafa karışıklığının ötesine geçip, kişinin kendisiyle baş başa kalması için bir davet… Günlük hayatın keşmekeşinden sıyrılıp kendinizle miskince baş başa kalmak için bir fırsat… Kendinize layık gördüğünüz bir kaçamak…

EGON İLE VEDALAŞMAYA HAZIRLAN

Sonunda geldin. Beni buldun. Binlerce kitap arasından bunu eline aldın. Belki şu an sana tesadüf gibi görünüyor ama değil. Kendin olduğunu sanıyorken önüne çıkan bir başka sen var. Bir yaşam boyu egonu kendin sandın.Aramaya başladıktan sonra her şey sana destek olacak, aradıkların bir bir karşına çıkacak. Ve bunlara ulaşmak, hayatın sana diğer hedeflerde öğrettiği gibi zor olmayacak. Çünkü aradığının en yakınında sen varsın.Ve bir de ‘Sen’i arayan biri var.

Bil bakalım kim?
 
 
Kapat
Bu site, IdeaSoft® - Akıllı E-ticaret Paketleri ile hazırlanmıştır.